Blog > Komentarze do wpisu

[18+]Bo... koty mogą znikać.

Do wykonania sztuczki potrzebne będą: - kobieta - kot - silna wola(lub silny klej)

Sztuczkę mogą zrozumieć, a tym bardziej wykonać wyłącznie osoby pełnoletnie, więc wszystkich pozostających tutaj tępych gimnazjalistów proszę, wszystkim pozostającym tutaj gimnazjalistom, NAKAZUJĘ zająć się lepiej Tibią.

 Sztuczkę zaczynamy wykonywać za pomocą odpowiednio(albo nieodpowiednio) w zależności od naszych zasobów i umiejętności interpersonalnych, kobiety i kota. W celu instruktażowym posłużę się fotografiami, aby ułatwić, oraz udowodnić, że sztuczka faktycznie działa.

 

Kobieta i kot

 

 Dysponując wybraną(jakąś) kobietą,(najlepiej nie swoją, bo eksperymenty na swojej kobiecie nie są w dobrym guście), rozbieramy/rozkazujemy jej zdjąć ubrania. (W trakcie można kota, lub kobietę jeszcze jakoś użyć, bo ryzyko przy wykonywaniu sztuczek ze znikaniem zawsze jakieś jest). W każdym razie roznegliżowaną kobietę umieszczamy w pozycji górująco-horyzontalnej nad zwierzęciem, tak aby linie ich kręgosłupów były jak w największym stopniu równoległe, albo chociaż były przesunięciem o wektor. Ostatecznie wyglądać ma to mniej więcej w ten sposób:

Górowanie horyzontalne

 

Kiedy już kobieta i kot sa w tym harmonijnym układzie, wystarczy wypowiedzieć jakiekolwiek wczesnoczechosłowackie zaklęcie przywołujące burzę piaskową(lub chociaż spadek inflacji) trzykrotnie, wspak, wsmarowując sobie w sutki sos sojowy, a następnie bardzo, ale to BARDZO głośno krzyknąć: BUUUUUUU!  Aby stała się magia...

Kot znikł

Ulubiony przysmak szwędającej się noca po cmentarzu młodzieży zniknął! Jednak jak już wcześniej wspominałem, sztuczka ta niesie ze sobą pewne ryzyko... Mianowicie, jeśli kobieta nie ma na imię Hermenegilda i nie potrafi sama rozłożyć i złożyć potem silnika V12 tak, aby zostały części zapasowe, zostanie z prawdopodobieństwem 99,9% , a więc raczej niskim, w porównaniu z tym, że jutro w wiadomościach wystąpi przynajmniej jeden idiota, rażona tzw. efektem znikającego kota. Tak się składa, że modelka, okłamała mnie przy zgłoszeniu do testu co do składania tego silnika, dzięki czemu mogę zaprezentować ów efekt:

efekt znikniecia kota

Ale to chyba niewielka cena, jak za wykonanie tak wyśmienitego pokazu najprawdziwszej magii cudów! ;] 

czwartek, 22 stycznia 2009, myth_thrazz

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2009/01/22 18:55:15
Buhahaha dobre ;]
-
Gość: , *.tktelekom.pl
2009/01/23 09:24:44
To jakaś bzdura. Wszyscy doskonale wiedzą, że KAŻDA kobieta o imieniu Hermenegilda potrafi złożyć KAŻDY silnik. To logiczne i każda inna teoria zakrawa na fałsz.

... Przy okazji... Można zrobic to tak, żeby kobieta zniknęła? W sumie nic do niej nie mam, nawet fajna, ale skoro ma na imię Hermenegilda, na pewno coś ukrywa. A włosy ma na tyle obszerne, że wolę się nie dowiadywać, co.