Blog > Komentarze do wpisu

Gdyż... nienawidzę czekać na burzę.

Bo w tym czasie nie jestem w stanie robić nic innego.

Czasem jest taki dzień, że mimo iż nic na to nie wskazuje (słoneczko, wiaterek, nic mnie nie boli), ale jednak strasznie, ale to strasznie nie mogę się do niczego zebrać.

Dziś jest jeden z takich dni. I mimo iż wiem, że mam co robić, mimo iż naprawdę nie widzę żadnych przeciwwskazań, to jednak jest we mnie jakieś takie dziwne napięcie.

I nie jest to takie zwykłe lenistwo, bo kiedy jestem leniwy to siedzę przy komputerze i coś dłubię na Fb, czy innych kwejkach, a dziś chwilę połaziłem, chwilę poleżałem, a potem ni stąd ni zowąd zacząłem rysować. Na kartce, ołówkiem (!). Przed chwilą skończyłem.

I teraz dalej nie wiem co ze sobą zrobić. Co chwila patrzę za okno. Pogoda jest taka, że po prostu czuję pod skórą, że już za chwilę powinienem usłyszeć pierwszy grzmot. Na niczym nie potrafię się skupić poza tym czekaniem...

czwartek, 19 kwietnia 2012, myth_thrazz

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2012/04/26 18:54:12
Witam,

Planuję stworzyć grę przeglądarkową. Widziałem jeden z Twoich wpisów odnośnie tworzenia gier, więc może byłbyś zainteresowany? W ogólnych zarysach, coś na kształt soccerstar.com. Zapewniam content, potrzebuje osób do zajęcia się stroną techniczną (kodowanie i grafika).

Jeśli jesteś zainteresowany, odezwij się na gregpietruczuk(małpka)yahoo.com

pozdrawiam,

GP
-
2012/10/28 12:56:01
wewnętrzne napięcie rośnie z każdą chwilą, a i tak nic się nie dzieje. znam to uczucie...