Blog > Komentarze do wpisu

Gdyż... uwielbiam robić rzeczy, z których jestem dumny

Ostatnio zdarzyło mi się zrobić jedną z takich rzeczy.

Strasznie ciężko idzie mi pisanie dzisiaj. Może to ma jakiś związek z tym, że w nocy zamiast spać dość intensywnie podrygywałem w rytm muzyki i "muzyki".

W każdym razie jest to pierwszy film z moim udziałem, który trafia do publicznego obiegu w Internecie. (właściwie to drugi, ale pierwszy jest raczej żenujący) Nie wiem jeszcze co z tego wyniknie. Być może stanę się gwiazdą, być może pośmiewiskiem, być może ktoś mnie kiedyś, gdzieś dzięki temu rozpozna. Jestem świadom, że może być różnie, ale jestem też zwyczajnie ciekaw. 

Najlepsze jest to, że film powstał quasi-spontanicznie, na początku po prostu chciałem się obciąć, żeby zobaczyć jak to jest być łysym (okazało się, że można na słońcu się boleśnie opalić). Jednak szczęśliwie powiedziałem o tym zamiarze w towarzystwie znajomych i tak pojawił się pomysł, żeby ten wybryk uwiecznić. Najpierw miała to być fotograficzna sesja (pomysłodawcą jest fotograf), potem pomysł ewoluował i w ten sposób powstało powyższe dzieło w technologii 'stop motion'. 

Praca była dość długa i ciężka, ale jesteśmy zadowoleni z efektów. Trzecia rzecz w moim życiu, po Imprisoned (Android/iPhone) i Booby Trap Comics, którą mogę śmiało uznać za skończone dzieło. (tak, wiem, że brakuje muzyki, pracujemy nad tym ;))

niedziela, 10 czerwca 2012, myth_thrazz
Tagi: stop motion

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
vaya_condios
2012/10/24 16:29:25
Dobrze jest!
-
2013/08/19 15:18:07
wycena wartosci spolek wycena opcji menedżerskich