poniedziałek, 09 listopada 2009

Jak wyłączyć NKTalk (aka. NK Talk)?

Mozilla Firefox

Mozna uzyc  Stylish 1.0.6. ściągając stąd. (Chociaż pewnie już masz zainstalowany) Restartuj przegladarke, kliknij na "Narzedzia", nastepnie "Dodatki", zaznacz "style", "Stwórz nowy styl", dodaj etykiete np. "NKtalk jest do bani".

W największe możliwe pole wpisz:

#nktalk_bar_window 
{
display: none;
}

#nktalk_bar
{
display: none;
}

Kliknij “Zapisz” i Voila!


Opera

Ten sam kod co powyżej, czyli:

#nktalk_bar_window 
{
display: none;
}

#nktalk_bar
{
display: none;
}

Zapisz w notatniku jako ’nktalk.css’, a w Operze udaj się poprzez zakładkę “Narzędzia” do “Preferencje”. Kliknij opcje “Zaawansowane” i wybierz “Zawartość”.

Następny krok to “Opcje stylów”. Kliknij na “Wybierz” i znajdź ’nktalk.css’, zapisz i zrestartuj przeglądarkę.

Dla przeglądarki - Safari

Tutaj jest niemal tak samo jak w Operze. Zapisz plik ’nktalk.css’ tak jak robiliśmy to dla Opery i naciśnij CTRL i +. Potem wybierz zakładkę “Zaawansowane” i wybierz opcję Styli.

Zaznacz “Inny…”, a pojawi Ci się okienko wybrania pliku. Znajdź ’nktalk.css’ i wybierz, potem zapisz. Zrestartuj przeglądarkę, a śledź zniknie z Twojego talerza!

Dla przeglądarki - Internet Explorer 8

Zapisz ’nktalk.css’ tak samo jak w dwóch poprzednich przeglądarkach. Wejdź w menu Narzędzia i wybierz Opcje internetowe. Kliknij na przycisk Dostępność.

Zaznacz pole Formatuj dokumenty używając mojego arkusza stylów. Następnie kliknij na przycisk “Przeglądaj…” i wybieramy nasz plik CSS (’nktalk.css’). Zapisz zmiany i restartuj Internet Explorera (wyłącz i włącz ponownie).

Dla pozostałych przeglądarek:

Kliknij tutaj ;]