sobota, 27 czerwca 2009
Wyjątkowo za tę reklamę nie wziąłem ani centa. "Przekleństwo open-source."
piątek, 26 czerwca 2009
środa, 24 czerwca 2009

I jak jakiś popierdolony, tępy zasraniec, leci sobie z nami w chuja, to nie tylko mamy prawo, ale wręcz powinniśmy być na zjeba wściekli, jeśli np. z jego powodu rozsypuje się nasz misternie ułożony plan dnia, albo musimy przez to złamać daną komuś obietnicę, albo naraża nas to na mniejsze lub większe koszty/niewygody.

I niech nie wyjeżdża mi tutaj żaden tępy katol z gadaniem, że trzeba bezwzględnie wybaczać, albo co gorsza 'nastawiać drugi policzek', bo tacy nie zasługują moim zdaniem na nic więcej niż bycie przez całe życie w najlepszym razie popychadłem, a w najgorszym niewolnikiem.

Wybaczyć można, jak zasraniec przyzna się do błędu, przeprosi i wyrazi żal, a najlepiej jeśli jeszcze zadośćuczyni, chociaż w opisanych sytuacjach, zazwyczaj żadne zadośćuczynienie ze strony zasrańca nie wchodzi w ogóle w grę, zatem

Najlepiej powiedzieć takiemu co się o nim myśli i jeśli to nie żaden znajomy, zakończyć znajomość dobitnym "Żegnam"

wtorek, 23 czerwca 2009

Trzeba umieć być na siebie złym/złą, ponieważ niemal wszystkie krzywdy czynimy sobie sami: własnym lenistwem, zaniedbaniem, roztrzepaniem, pewnością siebie lub jej brakiem, zwykłą głupotą, brakiem wyobraźni i przyszłościowego myślenia, brakiem chęci do poprawienia jakości własnego życia itd. itd.

Jeśli zatem nie potrafisz się na siebie porządnie wkurwić, jeśli zrzucasz winę na to co się dzieje w Twoim życiu na innych, jesteś idiotą, który w dodatku z jakiegoś względu zamiast sterować swoim życiem, płynie z jego prądem.

A jak powiedział ktoś bardzo mądry: "Życie to sztuka wyboru." , jest jednak od tego jeden wyjątek, kiedy wybierasz, czy chcesz decydować, czy nie chcesz. Jeśli zdecydujesz nie wybierać, rezygnujesz z życia, zadowalając się wegetacją.

 

poniedziałek, 22 czerwca 2009
I niezależnie od tego z jakich pobudek chcesz, ja postanowiłem dorzucić swoje słowo do porad, których teraz wszędzie bez liku.
czwartek, 18 czerwca 2009
niedziela, 07 czerwca 2009

Sympatyczna, ładnie animowana, niewymagająca gra: http://myththrazz.mybrute.com (po angielsku, ale nawet matoł ze słownikiem sobie poradzi jak zechce)

11:53, myth_thrazz
Link Komentarze (1) »
środa, 03 czerwca 2009
A wam nawet nie bardzo ma kto namieszać w głowach.