niedziela, 24 stycznia 2010
Tak, tak, po trzykroć tak. Szczególnie w tak zwanej 'erze informacji' potrzeba inteligencji jest moim zdaniem tak samo oczywista, jak oczywista była potrzeba posiadania skutecznej broni przeciwko włochatym drapieżcom u zarania dziejów ludzkiej rasy.
niedziela, 17 stycznia 2010
Faktem jest, że większośc ludzi przy wyborach kieruje się opiniami znajomych. Faktem jest również, że znajomi są ludźmi i postępują tak samo. Kolejnym faktem jest to, że większość ludzi się nie zna niemal na niczym, a już napewno nie na sprzęcie komputerowym. Ja zaś owszem. Krótki poradnik dot. tego jak kupić odpowiedniego laptopa.
sobota, 19 grudnia 2009

Tekst w odniesieniu do:

http://www.wykop.pl/ramka/272988/swietlowka-kompaktowa-czyli-my-ekofrajerzy-frycz66

Notka ta ma na celu propagowanie słusznej moim zdaniem i wartościowej informacji, z którą powinien zapoznać się tak naprawdę każdy, a która z pewnością nigdy nie pojawi się w żadnej reklamie o ile w ogóle ukaże się kiedykolwiek w telewizji.

W każdym razie notkę tę sponsoruje literka: Ż (jak żarówka) oraz hasło:

"Nie bądź półgłówkiem, wy*eb świetlówkę i wkręć żarówkę!"

ps. jeśli ktoś jeszcze nie wie, to z zakupem porządnych, mocnych żarówek trzeba się śpieszyć, ponieważ UE w jakiś tam sposob zadecydowała o ograniczeniu ich produkcji i sprzedaży, która o ile mnie pamięć nie myli ma się zakończyć jeszcze przed planowanym najbliższym końcem świata.

poniedziałek, 09 listopada 2009

Jak wyłączyć NKTalk (aka. NK Talk)?

Mozilla Firefox

Mozna uzyc  Stylish 1.0.6. ściągając stąd. (Chociaż pewnie już masz zainstalowany) Restartuj przegladarke, kliknij na "Narzedzia", nastepnie "Dodatki", zaznacz "style", "Stwórz nowy styl", dodaj etykiete np. "NKtalk jest do bani".

W największe możliwe pole wpisz:

#nktalk_bar_window 
{
display: none;
}

#nktalk_bar
{
display: none;
}

Kliknij “Zapisz” i Voila!


Opera

Ten sam kod co powyżej, czyli:

#nktalk_bar_window 
{
display: none;
}

#nktalk_bar
{
display: none;
}

Zapisz w notatniku jako ’nktalk.css’, a w Operze udaj się poprzez zakładkę “Narzędzia” do “Preferencje”. Kliknij opcje “Zaawansowane” i wybierz “Zawartość”.

Następny krok to “Opcje stylów”. Kliknij na “Wybierz” i znajdź ’nktalk.css’, zapisz i zrestartuj przeglądarkę.

Dla przeglądarki - Safari

Tutaj jest niemal tak samo jak w Operze. Zapisz plik ’nktalk.css’ tak jak robiliśmy to dla Opery i naciśnij CTRL i +. Potem wybierz zakładkę “Zaawansowane” i wybierz opcję Styli.

Zaznacz “Inny…”, a pojawi Ci się okienko wybrania pliku. Znajdź ’nktalk.css’ i wybierz, potem zapisz. Zrestartuj przeglądarkę, a śledź zniknie z Twojego talerza!

Dla przeglądarki - Internet Explorer 8

Zapisz ’nktalk.css’ tak samo jak w dwóch poprzednich przeglądarkach. Wejdź w menu Narzędzia i wybierz Opcje internetowe. Kliknij na przycisk Dostępność.

Zaznacz pole Formatuj dokumenty używając mojego arkusza stylów. Następnie kliknij na przycisk “Przeglądaj…” i wybieramy nasz plik CSS (’nktalk.css’). Zapisz zmiany i restartuj Internet Explorera (wyłącz i włącz ponownie).

Dla pozostałych przeglądarek:

Kliknij tutaj ;]

wtorek, 27 października 2009
BJBSDS - czyli "Brak jedzenia, brak snu i dużo stresu".
czwartek, 08 października 2009
I niech wam się wydaje, że sprawę załatwia szczoteczka do zębów z jakąś gumką po drugiej stronie. Spoiler: sroza Koniec spoilera.
sobota, 26 września 2009
Pierwszy raz od naprawdę dawna oglądałem dzisiaj wieczorem program informacyjny w telewizji i nie mogłem uwierzyć, kiedy w felietonie o jakimś księdzu usłyszałem słowo 'tysiąc'.
niedziela, 12 lipca 2009
Dosłownie i w przenośni. Dzisiaj będzie o tym 'w przenośni', ale przede wszystkim o tym 'też'.
piątek, 10 lipca 2009
Nie mam zamiaru wszczynać dyskusji nad tym, co to jest 'prawdziwa demokracja' według kogo itd. Tekst ma zwyczajnie unaocznić mankamenty ustroju 'miłościwie nam panującego', którym zastąpiono ustrój PRL (przynajmniej trochę)
niedziela, 05 lipca 2009

Właściwie to z chwilowego braku pomysłu na ciekawszy tekst, informuję, że pojawiło się już zapowiadane ostatnio dzieło. Wiem, że większość już zauważyła, ale mniejsza z tym. Dziś jest oficjalne otwarcie, a zatem:

Werbel! Fanfary!

Oto on, mój najnowszy blog, poświęcony jednemu z najbardziej charakterystycznych elementów współczesnego, źle zarządzanego i zamieszkanego przez rzeszę idiotów miasta, złemu parkowaniu.

http://nieparkuj.blox.pl/html

czwartek, 02 lipca 2009
Jeśli ten tytuł kojarzy Ci się z seksem to znaczy, że najwyższa pora wybrać się do terapeuty.
środa, 01 lipca 2009
Nie, nie mam na myśli panicznego napełniania worków z piaskiem. To zajęcie dla tych, którzy myślą jedynie w porywach. Na razie posiedzę, pomyślę i coś nabazgram.
sobota, 27 czerwca 2009
Wyjątkowo za tę reklamę nie wziąłem ani centa. "Przekleństwo open-source."
piątek, 26 czerwca 2009
środa, 24 czerwca 2009

I jak jakiś popierdolony, tępy zasraniec, leci sobie z nami w chuja, to nie tylko mamy prawo, ale wręcz powinniśmy być na zjeba wściekli, jeśli np. z jego powodu rozsypuje się nasz misternie ułożony plan dnia, albo musimy przez to złamać daną komuś obietnicę, albo naraża nas to na mniejsze lub większe koszty/niewygody.

I niech nie wyjeżdża mi tutaj żaden tępy katol z gadaniem, że trzeba bezwzględnie wybaczać, albo co gorsza 'nastawiać drugi policzek', bo tacy nie zasługują moim zdaniem na nic więcej niż bycie przez całe życie w najlepszym razie popychadłem, a w najgorszym niewolnikiem.

Wybaczyć można, jak zasraniec przyzna się do błędu, przeprosi i wyrazi żal, a najlepiej jeśli jeszcze zadośćuczyni, chociaż w opisanych sytuacjach, zazwyczaj żadne zadośćuczynienie ze strony zasrańca nie wchodzi w ogóle w grę, zatem

Najlepiej powiedzieć takiemu co się o nim myśli i jeśli to nie żaden znajomy, zakończyć znajomość dobitnym "Żegnam"

1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10